• Informácie k začiatku šk. roka 2022/2023

• Otvorenie školského roka pre II., III., IV. ročníky a nadstavbové štúdium sa uskutoční 5. septembra 2022 (pondelok) o 8.30 hod. Bližšie informácie poskytnú triedni učitelia prostredníctvom EduPage. Pred nástupom do školy je potrebné vyplniť cez EduPage Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti (v nedeľu večer alebo v pondelok ráno pred vstupom do budovy).

Otvorenie školského roka pre I. ročníky sa uskutoční 5. septembra 2022 (pondelok) nasledovne:

o 9.00 hod. stretnutie vo vestibule školy:

• žiaci študijného odboru mechanik počítačových sietí (tr. uč. PaedDr. Dzíbelová)
            • žiaci študijného odboru technik informačných a telekomunikačných technológií (tr. uč. Mgr. Krajčovičová)
            • žiaci učebných odborov mechanik opravár - plynárenské zariadenia a elektromechanik - silnoprúdová technika (tr. uč. PhDr. Beránková)

o 9.30 hod. stretnutie vo vestibule školy:

• žiaci nadstavbového štúdia (tr. uč. Mgr. Lacková)

o 9.45 hod. stretnutie vo vestibule školy:

• žiaci študijného odboru mechanik elektrotechnik (tr. uč. Ing. Krchnárová, PaedDr. Kolníková)
            • žiaci študijného odboru grafik digitálnych médií (tr. uč. Mgr. Ábelová)
            • žiaci študijného odboru technik energetických zariadení budov (tr. uč. Ing. Šildová)

Zároveň Vás prosíme, aby ste si vytlačili, vypísali a priniesli tlačivo Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti (stiahnuť).

• Externá časť a písomná forma internej časti maturitnej skúšky – miesto konania opravnej maturitnej skúšky september 2022

• Na základe ustanovenia § 77  ods. 8 zákona č. 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon ) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov Regionálny úrad školskej správy v Trnave určil miesto konania opravnej maturitnej skúšky – externej časti maturitnej skúšky a písomnej formy internej časti maturitnej skúšky  (september 2022) podľa predmetov nasledovne:

1. Slovenský jazyk a literatúra - Stredná odborná škola elektrotechnická Trnava, Sibírska 1,  pre žiakov stredných škôl z Trnavského kraja.
            2. Anglický jazyk, úroveň B1 - Stredná priemyselná škola dopravná Trnava, Študentská 23, pre žiakov stredných škôl z Trnavského kraja.
            3. Nemecký jazyk, úroveň B1 - Stredná odborná škola obchodu a služieb Trnava, Lomonosovova 6, pre žiakov stredných škôl z Trnavského kraja.

Harmonogram opravného termínu maturitných skúšok 2022:

6. september 2022  - slovenský jazyk a literatúra (žiaci o 8.30 hod. v prípravnej miestnosti)

7. september 2022 – cudzie jazyky

• Potvrdenia

• Potvrdenia sa budú vydávať v dňoch 26.8. a 30.8.2022 v čase od 7.00 do 12.00 hod. a potom v ďalších dňoch nového školského roka od 5.9.2022.

• Komisionálne skúšky

• Termín komisionálnych skúšok bol rozhodnutím riaditeľky školy stanovený na deň:

23.8.2022 od 8.00 hod.

Žiakom, ktorých sa komisionálne skúšky týkajú, bolo zaslané rozhodnutie, kde je uvedený presný čas začiatku komisionálnej skúšky.

V prípade nejasností kontaktujte PhDr. PaedDr. Tatianu Nevolnú, PhD., tel. 0908 731 949.