• Predmetové komisie pracujú na úseku teoretického vyučovania.

        V školskom roku 2020/2021 budú pracovať podľa kategórií predmetov 5 predmetových komisií (PK):

        • predmetová komisia jazykov  
        • predmetová komisia všeobecnovzdelávacích prírodných a humanitných predmetov
        • predmetová komisia elektrotechnických predmetov
        • predmetová komisia strojárskych predmetov a TEZB
        • predmetová komisia informačno - komunikačných technológií

         

        Predmetové komisie teoretického vyučovania

         

        Predmetová komisia jazykov

        Predsedníčka komisie: PhDr. Monika Kučerková

        Predmety:  SJL, ANJ, NEJ

        Členovia komisie: Mgr. Zuzana Lacková, PaedDr. Ivana Kolníková, Mgr. Jana Krajčovičová, Mgr. Lucie Sečenová, Mgr. Marta Janecová, Mgr. Nina Štubňová Bachratá, Mgr. Ondrej Karkoška, PaedDr. Dzíbelová Miroslava

         

        Predmetová komisia všeobecnovzdelávacích prírodovedných A HUMANITNÝCH predmetov 

        Predsedníčka komisie: Mgr. Alena Ábelová

        Predmety: OBN, DEJ, TSV, ETV, NBV, MAT, FYZ

        Členovia:  Mgr. Mária Cipárová, PaedDr. Miroslava Dobáková, Mgr. Jozef Nehaj, PhDr.PaedDr. Tatiana Nevolná, PhD., Mgr. Miroslav Lošonský, Mgr. Peter Kopecký, PaedDr. Katarína Sekerová, Mgr. Alojz Fandel

         

        Predmetová komisia elektrotechnických predmetov  

        Predseda: Ing. Vladimír Andris

        Predmety: elektrotechnické

        Členovia: Ing. Rastislav Joštic, Ing. Vladimír Tačovský, Ing. Ján Boroš, Ing. Slávka Hazuchová, Ing. Gonda Miroslav

         

        Predmetová komisia strojárskych predmetov a TEZB 

        Predseda: Ing. Mária Šildová

        Predmety: strojárske, odborné predmety študijného odboru TEZB, ekonomické predmety

        Členovia: Ing. Iveta Krchnárová,  Ing. Vladimír Andris, Ing. Anna Tonkovičová

         

        Predmetová komisia informačno-komunikačných technológií 

        Predseda: Ing. Slávka Hazuchová

        Predmety: odboru MPS a GDM

        Členovia: PaedDr. Heráková Mucková , PhDr. Zdenko Gálik,

        Ing. Marián Nemeček, Ing. Mgr. Michal Bartošovič, Ing. Peter Baraník , Mgr. Juraj Krištof.

         

        Predmetové komisie odborného výcviku

         

        Pracujú na úseku praktického vyučovania. Zamerajú sa na túto činnosť:

        • Hodnotenie a analýzu odborného výcviku v strojárskych odboroch, elektro odboroch a odboroch informačných technológií.
        • Vypracovanie aktuálnych časovo-tematických plánov v súlade s preraďovacími plánmi.
        • Zabezpečovanie vnútornej kontroly odborného výcviku a vyhodnotenie zistených informácií.
        • Prípravu maturitných a záverečných skúšok.
        • Účasť na vzdelávaní a dozor nad začínajúcimi MOV.
        • Vedenie pedagogickej dokumentácie.
        • Zo získaných výsledkov hodnotenia vedomostí žiakov, ako aj z výsledkov hospitácií formulujú a predkladajú ZRPV opatrenia na skvalitnenie odborného výcviku.
        • Zasadajú mesačne a spolupracujú ako poradný orgán ZRPV pri metodickom riadení praktického vyučovania.

        Predseda predmetovej komisie odborného výcviku predkladá ZRPV časovo-tematické plány, preraďovacie plány, témy záverečných a maturitných skúšok, vedie zápisnice z rokovaní MKOV, navrhuje základné úväzky MOV a HMOV, navrhuje skúšobné komisie, kontroluje pedagogickú dokumentáciu MOV a úzko spolupracuje s technológom.

        Členovia navrhujú úprav a zmeny v časovo-tematických plánoch, navrhujú témy praktickej časti maturitných skúšok, záverečných skúšok, spolupracujú pri vytváraní cvičných a súborných prác pre jednotlivé odbory, úzko spolupracujú s predmetovými komisiami na úseku TV.

         

        V školskom roku 2020/2021 budú pracovať na odbornom výcviku podľa kategórií

        3 predmetové komisie (PK)

        • predmetová komisia odborného výcviku pre elektotechnické obory
        • predmetová komisia odborného výcviku pre strojárske obory
        • predmetová komisia odborného výcviku pre odbory informačných technológií 

         

        Predmetová komisia pre elektro odbory


        slaboprúd

        Predseda:              

        Členovia:                1. Boško Miroslav, Ing.

                                  2. Hustý Róbert, Bc. 

                                  3. Kuracina Rudolf

                                  4. Zajac Ján


        silnoprúd

        Predseda:            

        Členovia:             1. Bachratý Jozef

                               2. Chovancová Mária

                               3. Mego František, Bc.

         

        Predmetová komisia pre strojárske odbory

        Predseda:             

        Členovia:             1. Iro Karol

                               2. Orlický Štefan

                               3. Ožvalda Vladimír  

                               4. Pinček Pavel 

                               5. Remišová Katarína


        Predmetová komisia pre odbory informačných technológií

        Predseda:           Mgr. Čadan Ivan

        Členovia:            1. Babic Frederik

                                   2. Bagáč Roman 

                              3. Drábik Roman

                              4. Dvořáková Marcela, Ing.

                              5. Hesko Ondrej

                              6. Kusý Matej

                              7. Matelová Michaela, Ing.

         

        Metodicko-predmetové komisie

         

        Metodicko-predmetové komisie koordinujú činnosť medzi teoretickým a praktickým vyučovaním, navrhujú témy záverečných a

        maturitných skúšok, pripravujú testy, kontrolné a súborné práce pre žiakov a spolupracujú s vedením SOŠE pri sledovaní

        kvality výchovno-vzdelávacieho procesu a jeho výsledkov. Celková ich činnosť sa riadi Štatútom PK pri SOŠE Trnava.

         

        Metodicko-predmetová komisia elektrotechnických predmetov 

        Členovia:  Bc. Július Pallay, Bc. Róbert Hustý, Ing. Vladimír Andris

         

        Metodicko-predmetová komisia elektrotechnických predmetov

        Členovia:  Ing. Stanislav Vragaš, PhD., Ing. Vladimír Andris, Ing. Ján Boroš, Bc. František Mego, Ing. Miroslav Boško

         

        Metodicko-predmetová komisia strojárskych predmetov

        Členovia:  Ing. Vladimír Andris, Ing. Mária Šildová, Ing. Iveta Krchnárová, Rudolf Kuracina, Pavel Pinček

         

        Metodicko-predmetová komisia informačných technológií

        Členovia:  Ing. Peter Baraník, Ing. Slávka Hazuchová, PaedDr. Dana Heráková-Mucková, Ing. Marcela Dvořáková, Matej Kusý