• Erasmus+

• Naša škola sa zúčastňuje na projektoch Európskej únie už 19 rokov, konkrétne Comenius a Erasmus+. Naši žiaci a učitelia sa zúčastňujú projektových stretnutí každý rok v rôznych častiach Európy. Na týchto stretnutiach prezentujeme Slovensko, našu školu a spolupracujeme s ostatnými účastníkmi na projektových úlohách, vytvárame hry, stránky, prieskumy, prezentácie a podobne. V týchto projektoch študenti zlepšujú svoje vedomosti, jazykové zručností, spoluprácu a organizáciu práce za použitia moderných metód. Aj vďaka týmto projektom sú naši žiaci schopní myslieť viac kriticky, inovatívne, byť iniciatívni, riešiť efektívnejšou cestou problémy. Posun v jazykových schopnostiach je badateľný po každom projektom stretnutí. Výrazná je takisto zmena vo vzájomnej spolupráci našich vlastných študentov.

Naša ostatná cesta bola namierená do karibského ostrova Martinik.

Ďalšie cesty, ktoré sme absolvovali: