• Učiteľ elektrotechnických predmetov

      • Úväzok:
        plný
        Dátum nástupu:
        január 2022, prípadne dohodou
      • Požiadavky:

        Počet voľných pracovných miest: 1

        Miesto výkonu práce: Slovensko, Trnava, Sibírska 1

        Základná zložka mzdy (v hrubom): 999 € za mesiac

        Náplň (druh) práce
        Výchova a vzdelávanie študentov v požadovanom odbore na teoretickom vyučovaní
        - nástup od januára 2022 alebo dohodou

        Pracovné miesto vhodné aj pre - absolventa

        Ponúkané výhody
        - plat je uvedený pre úplného začínajúceho absolventa bez praxe (tzv.základný), odvíja sa od praxe uchádzača a dosiahnutého vzdelávania a vzdelania
        - ponúkame sociálny program
        - obedy formou finančného príspevku
        - možnosť ubytovania zamestnanca zo vzdialenejšieho regiónu priamo v budove
        - MHD priamo pred budovou školy
        - 5 dní dovolenky nad rámec zákonníka práce

        Pracovné podmienky - Pracovný čas: od 7:30 do 15:00 h

        Požiadavky na zamestnanca
        - vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore elektrotechnika
        - dĺžka praxe - bez požiadavky na odbornú prax

        Zručnosti, schopnosti
        Všeobecné spôsobilosti – vedenie ľudí, motivovanie ľudí, komunikácia (jednanie s ľuďmi), analyzovanie a riešenie problémov
        Počítače:
        - Microsoft Outlook – pokročilá
        - Microsoft PowerPoint – pokročilá
        - Open Office – pokročilá
        - Internet - pokročilá

        Ďalšie požiadavky:
        - učiteľ s aprobáciou na elektrotechnické predmety - napr. silnoprúd, automatizačná technika, elektronické publikovanie a podobné zamerania, pedagogické minimum (DPŠ doštudovať aj počas výkonu učiteľského povolania)

        Osobnostné predpoklady - precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, sebaovládanie

        Kontaktná osoba:
        Mgr. Martina Turasová, personalista
        personal.sosett@gmail.sk, tel.: +421335991876

        Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.
    • Majster odbornej výchovy - elektrotechnik

      • Úväzok:
        plný

        Počet voľných pracovných miest: 2

        Základná zložka mzdy (v hrubom): 750€ za mesiac (plat v závislosti od vzdelania a od praxe uchádzača v zmysle Stupnice platových taríf pedagogických zamestnancov)

        - výchova a vzdelávanie študentov na praktickom vyučovaní - odborný výcvik

        - možnosť ubytovania zamestnanca priamo v budove
        - celé letné prázdniny voľno (dovolenka)

        Pracovné podmienky - Pracovný čas: od 7:00 do 15:00 h

        - úplné stredné odborné vzdelanie v odbore silnoprúdova elektrotechnika
        - úplné stredné odborné vzdelanie v odbore slaboprúdova elektrotechnika - automatizačná technika
        - vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa
        - doplňujúce pedagogické minimum

        Všeobecné spôsobilosti - komunikácia (jednanie s ľuďmi), motivovanie ľudí, analyzovanie a riešenie problémov, organizovanie a plánovanie práce, vedenie ľudí
        Počítače: - Open Office - pokročilá
        Ďalšie požiadavky - Doplňujúce pedagogické štúdium (DPŠ) výhodou, ale v prípade potreby je možnosť zrealizovať DPŠ aj počas pracovného procesu.

        Osobnostné predpoklady - praktické myslenie, spoľahlivosť, sebaovládanie