• 2. kolo prijímacích skúšok

• Riaditeľka SOŠE Trnava vyhlasuje 2. kolo prijímacích skúšok pre školský rok 2021/2022 na nenaplnený počet miest pre žiakov, ktorých možno prijať do tried 1. ročníka:

• v 4-ročnom študijnom odbore 3778 K technik informačných a telekomunikačných technológií

v 3-ročných učebných odboroch

• 2683 H 11 elektromechanik – silnoprúdová technika
            • 2466 H 01 mechanik opravár – plynárenské zariadenia

Prijímacie skúšky sa budú konať 22. júna 2021 na Strednej odbornej škole elektrotechnickej v Trnave.

Kritériá prijímacieho konania TU

Prihlášky je potrebné doručiť najneskôr do 15. júna 2021. Pozvánky na prijímacie skúšky budú odoslané elektronicky.

Uchádzači o štúdium do učebných odborov budú prijatí bez prijímacej skúšky v zmysle kritérií prijímacieho konania.

Kontaktná osoba pre prijímacie konanie: PhDr. PaedDr. Tatiana Nevolná, PhD., 0905 281 241

• OZNAM o konaní skúšok

• Oznamujeme absolventom, že skúška na overenie odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na technických zariadeniach elektrických ako elektrotechnik podľa § 21 vyhlášky č. 508/2009 Z. z. sa bude konať v dňoch

9. a 10. júna 2021.

Odborná príprava (školenie) bude prebiehať v dňoch 7. a 8. júna 2021.

Na základe počtu prijatých prihlášok a prejaveného záujmu o absolvovanie odbornej prípravy Vám bude do 3. júna 2021 oznámený presný časový harmonogram a miestnosť konania odbornej prípravy a skúšky.

Podrobnejšie informácie ako aj prihláška boli odoslané všetkým žiakom končiacich ročníkov v predmetných odboroch prostredníctvom aplikácie EduPage.

Vyplnenú a lekárom potvrdenú prihlášku je potrebné odovzdať osobne v miestnosti č. 103 na prízemí školy alebo odoslať na e-mail: dvorakova.sosett@gmail.com do 31. mája 2021.

Ing. Stanislav Vragaš, PhD.
            zástupca riaditeľky pre PV

• Virtuálna prehliadka

• Na našej stránke pribudla v hornom menu položka Virtuálna prehliadka, kde si môžte pozrieť školu zvnútra. Vyberte si miesto, na ktorom chcete začať a kliknite.

Najlepšie je začať tu: vstup do školy

Sekcia je určená pre tých, ktorí u nás ešte neboli, ako aj pre všetkých, ktorí v škole kvôli Covidu neboli od októbra. Veríme, že sa vidíme už čoskoro.

• Oznam

• Na základe aktuálnych rozhodnutí MŠVVaŠ SR a COVID automatu pokračuje na našej škole  v týždni od 10.05.2021 dištančné vyučovanie pre 1. - 3. ročníky. Končiace ročníky (vrátane III.H) pokračujú prezenčne podľa usmernení triednych učiteľov.

• Prijímacie konanie - oznam

• Dňa 3.5.2021 sa konal 1. termín prijímacích skúšok.

Druhý termín bude v pondelok 10.5.2021. Pozvánky odišli elektronicky prostredníctvom EduPage.

V prípade, že Vám neprišla pozvánka kontaktujte nás na čísle: 0911 815 111.

Upozornenie: vstup do budovy školy na prijímacie skúšky bude umožnený len žiakovi (nie zákonnému zástupcovi), a to po splnení platných podmienok na vstup do školy počas aktuálne platných protipandemických opatrení (v súčasnosti rúškom prekryté ústa a nos, na vstupe sa meria telesná teplota). Nezabudnite si priniesť Vyhlásenie o bezinfekčnosti.

V prípade, že žiak sa pre osobitne závažné dôvody, najmä zdravotné, nemôže dostaviť  na prijímacie skúšky, predloží jeho zákonný zástupca riaditeľke školy žiadosť o povolenie vykonať skúšku v náhradnom termíne, doloženú potvrdením. Žiadosť spolu s potvrdením treba predložiť najneskôr v deň konania skúšok.

Výsledky prijímacieho konania budú zverejnené pod kódom žiaka, zaslaným v pozvánke, v pondelok 10.5.2021 (teda až po 2. termíne) v neskorších popoludňajších hodinách, spolu s ďalším postupom.

• Výsledky prijímacieho konania v 3-ročných učebných odboroch

• Vážení rodičia,

v zmysle kritérií pre prijatie uchádzačov do 1. ročníka 3-ročných učebných odborov v šk. roku 2021/2022 Vám oznamujeme poradie uchádzačov v prijímacom konaní. Rozhodnutie o prijatí Vám bude doručené poštou v najbližších dňoch. Poradie uchádzačov

V prípade otázok - kontaktná osoba PhDr. PaedDr. Tatiana Nevolná, PhD., tel. 0905 281 241