• Vestibul
    • Úspechy našich žiakov

• JobSpoTT veľtrh práce 2024

18. 4. 2024

Dňa 16.04.2024 sa uskutočnil ďalší ročník veľtrhu práce JobSpoTT, ktorého sa zúčastnili žiaci III.F, III.G, III.H, IV.F a IV.G triedy SOŠE Trnava. V rámci tohto veľtrhu sa uskutočnil aj Interview Day, počas ktorého slovenskí zamestnávatelia z rôznych oblastí prezentovali žiakom konkrétne možnosti ich uplatnenia v rámci ich odborov a zároveň aj možnosti zamestnania v rôznych iných oblastiach. Po prezentáciách zamestnávateľov boli žiakom zodpovedané ich konkrétne otázky. Celková atmosféra veľtrhu sa niesla v príjemnom duchu, ktorá na záver vyústila do priateľskej debaty našich žiakov so zamestnávateľmi. Chcela by som sa poďakovať hlavne organizátorovi veľtrhu p. Igorovi Holėczymu a celému tímu učiteľov našej školy, ktorí sa podieľali na prideľovaní žiakov ku konkrétnym zamestnávateľom a na diskusiách žiakov so zamestávateľmi a to Mgr. Jane Krajčovičovej, Mgr. Ondrejovi Karkoškovi, Ing. Mariánovi Nemečkovi, Rudolfovi Kuracinovi, Matejovi Kusému a Ondrejovi Heskovi za ich profesionálnu organizáciu pohovorov počas veľtrhu.

Veríme, že žiakom dala účasť na veľtrhu mnoho skúseností, ktoré využijú pri výbere svojho povolania.

PhDr. Monika Kučerková
            kariérová poradkyňa

• Rodičovské združenia

14. 4. 2024

V dňoch od 16.04.2024 - 17.04.2024 sa budú realizovať triedne rodičovské združenia. Organizácia a realizácia triednych rodičovských združení je v kompetencii triednych učiteľov, ktorí  budú rodičov informovať o priebehu RZ.

Vedenie SOŠE

• Vyčistime Sibír XII.

14. 4. 2024

Dňa 12.04.2024 sme uskutočnili už po 12. krát environmentálnu akciu pod názvom „Vyčistime Sibír.“  Účelom bolo skvalitniť prostredie, kde sa denno-denne stretávame a poukázať na to aké dôležité je životné prostredie a jeho záchrana pre život človeka. Žiaci sa v rámci svojej práce zamerali na vyzbieranie odpadkov v areáli našej školy. Ďakujeme vedúcemu akcie Mgr. Ondrejovi  Karkoškovi, celému technickému úseku a triede I.F za pomoc pri realizácii tejto akcie.

• Beseda s cestovateľom

14. 4. 2024

Dňa 10.04.2024 sa v kinosále našej školy uskutočnila beseda s cestovateľom Petrom Krajčovičom, ktorý žiakom rozprával zaujímavosti o štáte Havaj - jeho krásach, ale aj tienistých stránkach. Svoje rozprávanie dopĺňal pútavými fotografiami a videami.

Záver školskej akcie sa niesol v premietaní videozáznamu, ktorý  Petra inšpiroval k cestovaniu.

Instagram: svetom.s.petom

komunikujem so serverom, počkajte, prosím